Iskérka, sociální centrum denních aktivit

Centrum na podporu duševního zdraví - Rožnov pod RadhoštěmFinancování Iskérka o.p.s.

Projekty o.p.s. 2015

 


Finanční podpora z rozpočtu Zlínského kraje z programu ZAJIŠTĚN Í DOSTUPNOSTI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ ZLÍNSKÉHO KRAJE PRO ROK 2015 číslo: D/0319/2015/SOCs

Finanční podpora ve výši 1 735 840,- Kč je učena na úhradu nákladů spojených se základními činnostmi sociální služby. Dotace je poskytnuta na základě Pověření k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu.

zlinsky kraj


Finanční podpora z rozpočtu Zlínského kraje z programu PRIORITY ZLÍNSKÉHO KRAJE PRO ROK 2015 číslo: D/1580/2015/SOC

Finanční podpora ve výši 130 000,- Kč je učena na úhradu nákladů spojených se základními činnostmi sociální služby. Dotace je poskytnuta na základě Pověření k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu.

zlinsky kraj


Programová podpora - Program V - ČÁSTEČNÁ ÚHRADA PROVOZNÍCH NÁKLADŮ NNO POSKYTUJÍCÍCH SOCIÁLNÍ SLUŽBY

Finanční prostředky ve výši 370 000,- Kč byly poskytnuty z rozpočtu města Rožnov p. R. k dorovnání rozdílu mezi schválenými finančními prostředky pro optimální zajištění poskytovaných služeb na rok 2015.


Finanční dotace z rozpočtu města Valašské Meziříčí v oblasti sociálních a zdravotních služeb, podpory zdraví pro rok 2015

Finanční dotace ve výši 19 700,- Kč je učena na úhradu nákladů spojených se základními činnostmi sociální služby. Dotace je poskytnuta na základě Pověření k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu


Dotace z rozpočtu města Zubří

Finanční dotace ve výši 25 000,- Kč je určena na poskytování služby sociální rehabilitace ambulantní a terénní formou dospělým lidem s duševním onemocněním - občanům města Zubří v roce 2015.


Dotace z rozpočtu obce Zašová

Finanční dotace ve výši 15 000,- Kč je určena na financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním sociální služby "Sociální centrum denních aktivit Iskérka". Dotace je poskytnuta na základě Pověření k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu.


Dotace z rozpočtu obce Vidče pro rok 2015

Účelová neinvestiční dotace ve výši 5 000,- Kč je určena na podporu dlouhodobého projektu "Sociální centrum denních aktivit Iskérka", které pomáhá lidem s duševním onemocněním v návratu do života. Dotace je poskytnuta na základě Pověření k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu.


Dotace z rozpočtu města Frenštát pod Radhoštěm

Účelová neinvestiční dotace ve výši 5 000,- Kč je určena na poskytování služby sociální rehabilitace ambulantní i terénní formou pro občany města Frenštát pod Radhoštěm v roce 2015.


GRANTY 2015

Týdny pro duševní zdraví

Grant výši 40 000,- Kč byl poskytnut z rozpočtu města Rožnov pod Radhoštěm na realizaci programů, které jsou zaměřeny na osvětu veřejnosti a destigmatizaci lidí s duševním onemocněním. Akce budou probíhat v září a v říjnu v Rožnově pod Radhoštěm. Součástí programu je osvětová kampaň na náměstí, výstava maleb klientky, trpící duševním onemocněním "Veskrze pozitivní výstava", benefiční koncert Beaty Bocek, představení Divadla Malého kjogenu z Brna, přednášky, besedy aj. Uspořádáním akce se připojujeme k celorepublikové akci Týdny pro duševní zdraví, které se konají každoročně v září a v říjnu nejen v naší zemi.


DARY 2015

SIEMENS, S.R.O. - VYBAVENÍ A ROZVOJ TISKAŘSKÉ DÍLNY

Společnost Siemens poskytla finanční dar ve výši 35 000,- Kč na pořízení nástrojů, pomůcek a speciálních materiálů k rozšíření kapacity a tvůrčích možností tiskařské dílny. Projekt inovace výbavy účelně navazuje na stávající mobiliář dílny, jehož kreativní využití pro rehabilitační cíle se osvědčuje již mnoho let.

Stránka s podpořenými projekty


LUSH GMBH - DOBROČINNÝ KELÍMEK CHARITY POT PRO ISKÉRKU

Kosmetická firma LUSH, která je v kosmetice symbolem etického přístupu ke všem živým tvorům a planetě Zemi, podpořila v rámci svého charitativního projektu Charity Pot projekt naší organizace Týdny pro duševní zdraví částkou ve výši 23 600 Kč. Smyslem projektu je bořit mýty o osobách, které mají duševní problémy či jsou v psychiatrické péči.
DARY OBCÍ 2015

Obec Hutisko-Solanec

Obec Dolní Bečva

Obec Valašská Bystřice

Obec Poličná© Iskérka / hosting VALACHNET / titulní foto Fotografický herbář